Příjmu druhého admina *INFO*

Povídky vycházejí:

Bílé květy lotosů - pondělí

Rain - úterý,pátek,neděle (15:00)


Aktuality

Co si myslíš o kamarádství kluka a holky? *ZDE*
Podmínky spřátelení-!DŮLEŽITÉ!- *ZDE*


           Lež mívá sice krátké nohy,ale někdy až nebezpečně dlouhé ruce a ke svým nohám je lhostejná.Sněhové pole potřísněné krví 8/12 Sen

30. října 2010 v 20:54 | Yuzuki Hazelrink
Chtěla bych mockrát poděkovat Yumiko...Opravdu ti děkuju,že čteš moje povídky..Myslím,že jsi možná jediná,kdo je čte a jde ti proto vděčná....
čřž


,,Probrala si se?Donesu ti čaj.."odešel Yumiko dol kuchyně,aby malé pacientce donesl něco teplého.Poděkovala a napila se.,,Yumiko,co se včera stalo?",,Byly jsme v koupelně a ty si začala říkat...no...divné věci..."smutně se pousmál.,,Yumiko-kun...Proč je kolem mně tolik tajemství?",,Nevím...To nevím,Claro..."obejmul ji.,,Teď by si se měla prospat..",,Zůstaneš tu se mnou?",,Určitě.."usmál se.Položila hlavu na polštář a za chvíli usnula.
,,Proč je tu taková tma?"rozhlédla se kolem sebe.Náhle uviděla světlo.Šla za tím světlem.Jakoby se náhle probudila v jiné místnosti.Všude byla spoustu lidí.Znala je.Ano,když chodí do školy,každý den je tam potkává.A zámhle je...Yumiko.,,Yumiko-san"rozběhla se k němu.Ale jako kdyby ji neznal.Chytila ho za rameno.,,Yumiko-san"podívala se mu do očí.Pohlédl na ni.,,Omlouvá se,slečno,ale neznám vás..."pokračoval do třídy.Náhle do ní někdo vrazil.Otočila se a pohlédla na Sasunme-chan,její dobrou kamarádku.,,Sasunme-chan?Nevíš,co se děje s Yu-",,Omlouvám se,slečno.Velmi mně to mrzí..."omluvně se usmála.Takhle to probíhalo,i když potkala spoustu přátel.Náhle však vrazila do bělovlasého mladíka.Nebyl o moc starší než ona.Připadalo jí,že ho odněkud zná,ale nemohla si vzpomenout.Chytil ji za ruku a vedl ven.Ven ze školy.Došly na kopec.Všude kolem květlo spousta sakur.,,Zapomněli na tebe.Tak to bylo předurčeno.Že zapomenou.Jsou to pouhopouhé lidské bytosti.Jsou to obyčejní lidé žijící nudný život.Nejsou jako my.Ty nejdůležitější věci zapomínají.Už nikdy si na tebe nikdo nevzpomene.Tak se vrať s námi.Zpátky domů,Clarity...",,Clarity,kdo to je?Já jsem Clara..",,Ne,jsi Clarity...To ti ubozí tvorové tě pojmenovaly tak obyčejným jménem.Clarity je tvé skutečné jméno..",,Ne...Já...Já chci zpátky svůj život...Chci zpátky za přáteli..Za Yumikem-kun...Za všemi,které jsem znala a milovala...Vrat mi můj život"začala do něj bušit pěstmi.Z očí jí kanuly slzy.,,Vrať...vrať mi můj...život...Vrať mi ho zpátky!!!"vyčerpaně spadla do trávy.,,Nejde to...Svůj život jsi už pržila...Vrať se se mnou..",,Opravdu to nejde?"smutně si povzdychla.,,Vrátíš se?"
,,Nejspíš ano...Když si na mně nevzpomínají...Musím..se vrátit...Kam se vlastně mám vrátit?"
,,Zpátky tam nahoru.."Pohlédla na měsíční oblohu.,,I když se všechno změnilo,je pořád stejná..Tak krásná,tajemná a vzdálená..."
,,Je to tvůj domov..."
,,Je to tam hezké?"
,,Bude se ti tam líbit..."
,,Je tam ještě někdo?"
,,Je tam spousta hvězd...",
,Budu se moct někdy vrátit?"
,,To bohužel není možné...Budeš tam už muset zůstat napořád..."
,,Půjdu tedy...Už mně tu nic nedrží..."
,,Půjdeme..."
,,Dobře..."
,,Určitě tam budeš šťastná"
,,Budu tam šťastnější než tady?"
,,To nevím.."
,,Nevíte?"
,,Budeš to muset zjistit sama,má drahá.."
Narostly jí bělostná křídla.Vydali se na cestu.Za chvíli byly blízko měsíce.Uviděla bílý zámek.
etrwxe

,,Jsem pro vás někdo důležitý?"
,,Proč se ptáš?"
,,Zajímá mně to..Staráte se o mně..."
,,Ano,jsi pro mně někdo důležitý.."
,,Opravdu?"
,,Ano.."
,,Kdo pro vás jsem?"
,,Jsi moje ..."
,,Claro...Claro.."doléhal k ní vzdálený hlas.Ten hlas zná.Otevřela oči.Zavřela.Otevřela.Byla ve svém pokoji.Na posteli seděl Yumiko.,,Konečně jsi se probrala.Asi jsi měla špatný sen.Tak jsem tě radši vzbudil..."
,,Ano,měla jsem sen"pousmála se.,,O čem byl?"chtěl vědět Yumiko.,,O záhadném muži s bílými vlasy.Všichni na mně zapomněli.I ty jsi zapomněl.Ten muž chtěl,abych se vrátila domů.Prý bydlím na obloze.Říkal,že jsem pro něj důležitá.Chtěla bych vědět,kdo to byl..."
,,To já také..."zašeptal Yumiko....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yumiko Yumiko | Web | 30. října 2010 v 21:39 | Reagovat

Prosim tě, nemáš za co děkovat. :-D  Já ty tvoje povídky totálně žeru a hltam jednim dechem! :-D  Tenhle díl byl úžasnej!Dokonalej. Já to snad do pondělí nevidržim. Uffff, néé, musim to nějak zvládnout. V pondělí začíná škola, grrrr, ale taky by měl vyjít dlší díl! Uuu, takže díky tobě se vyjímečně na to pondělí těšim! :-D Co těšim? Nemůžu se ho dočkat. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama